Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size aluminum retractable pergola ] bij elkaar passen 304 Producten.
De wind Gemotoriseerde Louvered-Zonneblinden van de de Tuinrol van de Aluminiumpergola Openlucht
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
10 van de het Aluminiumpergola van“ X12“ de Gemotoriseerde Pergola van het Terraslouvered Openlucht
| productpost: | aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| Kleur: | Grijs; wit; Zwart; aangepaste kleur |
| Grootte: | 10 ' × 12 ' gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |
RGB Light Outdoor gemotoriseerde aluminium pergola 4x6m met rolluiken
| Item: | aluminium pergola buiten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 4X6m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne gemotoriseerde aluminium pergola |
Het openluchtdouane Gemotoriseerde Dak van Louvred van de Aluminiumpergola met RGB Licht
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Kleur: | Grijs; wit; Zwart; aangepaste kleur |
| Grootte: | 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; 12 ' × 20 '; 10 ' × 20 ' |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |
Alle roestvrij staal post van gemotoriseerde waterdichte buitentuin pergola met Ip67 testen
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Aluminium legering Buitenlucht Elektric Pergola Met Luwered Dak
| Artikel 1: | Pergola met elektrisch luik |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Elektrisch dakpergola |
Aanpasbare buitenschaduw Aluminiumlegering Verstelbare luifel Pergola
| Installatie: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken: | LED-lichtstroken/gemakkelijke montage |
| Ontwerp: | Aan de muur gemonteerd of vrijstaand |
| Afwerking van zeilen: | PVC-pergola |
| Functie: | Regenbestendig, waterdicht Aluminium Pergola |
De wind Intrekbare Pergola van het de Pergola Openlucht Handterras van het Luifelaluminium
| Punt: | Handaluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De handpergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
Pergola van gemotoriseerd aluminium voor buitenzwembad
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Pergola van gemotoriseerd aluminium op maat voor het buitenzwembad
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |


