Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size aluminum retractable pergola ] bij elkaar passen 304 Producten.
Pergola met afstandsbediening en slimme integratie
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Pergola met uittrekbare aluminium voor tuin en zwembad
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Op maat gemaakte grootte 5x3m Aluminium terugtrekbare pergola voor buiten- en vrijstaande installatie
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Pergola van aangepaste kleur van aluminium voor wandmontage
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
10 van de het Aluminium Intrekbare Pergola van X12 de Voet Gemotoriseerde Pergola van Louvered Openlucht Bioklimatische
| productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Luifel |
| Producteigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
Aanpassing van de grootte van de ronde staaf van aluminium voor bouwprojecten met aluminiumpergola
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Waterdichte, winddichte, uittrekbare pergola van aluminium voor tuin- en zwembadruimte
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Aluminium terugtrekbare pergola voor buiten scènes, gecontroleerd door afstandsbediening en smart home integratie
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Toepasselijke scène: | Outdoor tuinontwerp |
5x3m Aluminium terugtrekbare pergola voor buitenzwembad
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Smart Aluminium Perforated Panel / Aluminium Intrekbare Pergola
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |


