Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size aluminum retractable pergola ] bij elkaar passen 304 Producten.
Zwembad en tuin gemotoriseerde aluminium pergola met aangepaste grootte
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
Van de Systemen Bevestigbare Gazebo van het aluminium het Intrekbare Openluchtdak Opgezette Afbaarden Zijgevel
| Type: | Het afbaarden |
|---|---|
| Zeil het eindigen: | Met een laag bedekt pvc |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Grootte: | Aangepaste Grootte voor Intrekbare Dakpergola |
| Stof: | pergola van het polyester850g/s.qm de Intrekbare Dak |
3 X 4 Gemotoriseerde Intrekbare Aluminiumpergola Bioklimatisch met de Ventilatorlicht van het Pitscherm
| Punt: | Intrekbare Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; Aangepast |
| Dak Materiële Details: | De Pergola van de staalluifel |
De openlucht Gemotoriseerde Regelbare Intrekbare Luifel van de Aluminiumpergola met het Pitscherm
| productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | De gemotoriseerde pergola van de Aluminiumluifel |
| Producteigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
Vervaardigers van motorrijke opneembare aluminiumpergola-patio's
| Artikel 1: | Aluminium Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Verstelbare pergola met motor |
Intrekbare Gemotoriseerde Aluminiumpergola Bioklimatisch met Openluchtrolzonneblinden
| Productnaam: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | Aangepast wit, |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; Aangepast |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
Het waterdichte Intrekbare Afbaarden/Intrekbare Tuin die Aangepaste Grootte afbaarden
| Type: | Het afbaarden |
|---|---|
| Zeil het eindigen: | Met een laag bedekt pvc |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Grootte: | Aangepaste Grootte voor Intrekbare Dakpergola |
| Stof: | pergola van het polyester850g/s.qm de Intrekbare Dak |
Het Dakpergola Gazebo van terras Openlucht Regelbare Louvered met de Zonneblinden van Ziptrack van de Zonschaduw
| Punt: | pergolaaluminium |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| grootte: | 10 ' × 12 '; 10 ' × 10 '; aangepast |
| Stijl: | Regelbare Louvered-Dakpergola |
Gepersonaliseerde gemotoriseerde aluminium pergola afstandsbediening voor buiten scène aluminium pergola
| Productpost: | Pergola van aluminium |
|---|---|
| Aangepaste grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
De waterdichte pvc-Pergola van het Stoffen Intrekbare Dak met LEIDEN Licht
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |


