Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size aluminum retractable pergola ] bij elkaar passen 304 Producten.
Pvc-Pergola het Moderne Intrekbare Schaduw het Afbaarden Aluminium Automatische Schaduw Afbaarden
| Type: | Het afbaarden |
|---|---|
| Zeil het eindigen: | Met een laag bedekt pvc |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Grootte: | Aangepaste Grootte voor Intrekbare Dakpergola |
| Stof: | pergola van het polyester850g/s.qm de Intrekbare Dak |
Openlucht Intrekbare Afbaardende pvc-Pergolasystemen met Regenschuilplaats en Decking
| Type: | Het afbaarden |
|---|---|
| Zeil het eindigen: | Met een laag bedekt pvc |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Grootte: | Aangepaste Grootte voor Intrekbare Dakpergola |
| Stof: | pergola van het polyester850g/s.qm de Intrekbare Dak |
Waterdicht Winddicht Op maat gemaakte aluminium pergola prototype bewerking voor kantoorruimte
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Van de het dakpergola van regendicht pvc intrekbaar gemotoriseerd de afstandsbedieningsysteem paviljoen
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Naam: | Van de het dakpergola van regendicht pvc intrekbaar gemotoriseerd de afstandsbedieningsysteem pavilj |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
Bioklimatische van het Daksystemen van Aluminiumpvc Intrekbare de Regenbescherming
| Naam: | De waterdichte Intrekbare Pergola van pvc |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Aluminium legering gemotoriseerde terugtrekbare luikpergola die opent en sluit
| Artikel 1: | buitenpergolen van aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Verstelbare pergola met motor |
Elegant grijs aluminium pergola waterdicht buiten leefruimte oase met slimme bediening
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte buiten Ruimte bui
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
Aluminium die het Intrekbare Opgezette Afbaarden van Gazebo van de Dakpergola Bevestigbare Zijgevel vouwen
| Type: | Het afbaarden |
|---|---|
| Zeil het eindigen: | Met een laag bedekt pvc |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Grootte: | Aangepaste Grootte voor Intrekbare Dakpergola |
| Stof: | pergola van het polyester850g/s.qm de Intrekbare Dak |
Tuinontwerp 5x3m Gemotoriseerde Intrekbare Lamellen Aluminium Pergola Slimme Thuisintegratie
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Product Item: | Aluminium Pergola |


