Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size aluminum retractable pergola ] bij elkaar passen 304 Producten.
Van de de Ventilatiepvdf Deklaag van de Louvrelucht het Systeem van het het Dakraamdak
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
6063 van de het Poederdeklaag van T5 3.0mm van het het Louvredakraam het Daksysteem
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Functie: | Zoncontrole, Waterdichte Luchtventilatie, Decoratie, Energiebehoud, Binnenlands Helder Duurzaam Mili |
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
Van de de Dekkingszon van de de bouwvoorgevel de Luifelssystemen, Gemotoriseerde de Luifels van de Aluminiumzon
| Materiaal: | Aluminum6000 reeks |
|---|---|
| Ontwerp: | Vrij |
| Controle: | Gemotoriseerd |
| Vorm: | aërodynamisch vlak |
| Naam: | Het bouw van de het aluminiumzon van de voorgeveldekking van het de luifelsysteem vrije ontwerp |
De buitensystemen van de de Zonschaduw van het Plafondlouvre 1000 - 6000mm Bladenspanwijdte Gemotoriseerde Controle
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminum6000 reeks |
| Ontwerp: | Vrij |
| Controle: | Gemotoriseerd |
| Vorm: | aërodynamisch vlak |


