Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size aluminum retractable pergola ] bij elkaar passen 304 Producten.
Tuin Louver dak Aluminium Bioclimat Pergolas 3x4 Patio Buiten
| Artikel 1: | Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Grootte: | 3x4 ; 4x4; 5x3; aluminiumpergola |
| Stijl: | Moderne opneembare pergola |
Van het de Pergolaaluminium van het afstandsbediening Intrekbare Dak het Zonneschermpergola
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Pvc-Zeil die de Intrekbare Pergola van het het Aluminiumzonnescherm van de Dakpergola afbaarden
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Waterdichte, winddichte, aluminiumpergola voor wandmontage
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Pergola met aangepaste aluminium motor met verstelbare luivers
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| productpost: | aluminiumpergola |
Pergola van gepersonaliseerd aluminium waterdicht winddicht voor tuinversiering
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
Waterdichte, winddichte, gemotoriseerde pergola van aluminium
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Tuin Aangepaste Gemotoriseerde Aluminium Pergola Wandmontage
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Aangepaste afmeting: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Toepasselijke scène: | Outdoor tuinontwerp |
Transformeer uw buitenruimte met witte aluminium tuingereedschappen in aangepaste maten
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
|---|---|
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
Bioklimatisch Openlucht Gemotoriseerd Louvered-Pergolaaluminium Waterdichte Afbaardende 4 X 4m
| Punt: | De Gebouwen van de pergolatuin |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste pergola |
| Daktype: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |


