Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size aluminum retractable pergola ] bij elkaar passen 304 Producten.
De gemotoriseerde Afbaardende Pvc-Bescherming van de de Pergolaregen van het Zeil Intrekbare Dak
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Het bioklimatische Waterdichte Verwijderbare Intrekbare Dak van de Schaduwdoek
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Smart Home Compatibele gemotoriseerde pergola weerbestendige aluminium pergola met installatie op de muur
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| productpost: | aluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Louvered Gemotoriseerd Bioklimatisch Openlucht 10 X12 van de Aluminiumpergola Voet
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Eigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
Buitenaardse gemotoriseerde aluminium pergola met op maat gemaakte frame en ss graad 304 aluminium ronde staaf
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Op maat gemaakte outdoor moderne gemotoriseerde aluminium dak tuin pergola
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Moderne gemotoriseerde pergola Aluminium vrijstaande installatie verstelbaar luikdak
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| productpost: | aluminiumpergola |
Verstelbaar dak met luik, gemotoriseerd aluminium pergola 6063 T5
| Artikel 1: | Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | wit, zwart, grijs, bruin, maat op maat |
| Productgrootte: | 5x3m, 3x4m, 4x4m; aangepast Szie |
| Stijl: | pergola met scherm |
10 X 13 de Voet Gemotoriseerde Pergola van Aluminium Waterdichte Louvered Openlucht
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Eigenschap: | Knaagdierbewijs, de Pergola van het Verrottingsbewijs |
Tuinbouw gemotoriseerde aluminium pergola waterdicht met rolluiken 4X4m
| Item: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 4X4m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne gemotoriseerde aluminium lamellenpergola |


