Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 extruded aluminum pergola ] bij elkaar passen 161 Producten.
Smart Pergola Aluminium Waterdicht Winddicht Beheersbaar
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Aluminium terugtrekbare pergola Game Changing Product voor tuinontwerp Product Item Aluminium pergola
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
Aluminium ronde staaf wandmontage / vrijstaande installatie compatibel met aluminium pergola
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
3x6m Aluminium Tuinwerktuigen maat en kleur pergola voor tuin
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
Aanpassing van de grootte van de ronde staaf van aluminium voor bouwprojecten met aluminiumpergola
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Scenen Tuinontwerp Aluminium Tuinwerktuigen Waterdicht Aluminium Pergola
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
SUNC 6x3m Handlouvered-Wind de Zonbescherming van Gazebo van het Pergola Openluchtaluminium
| Punt: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Kleur: | Zwart |
| Eigenschap: | De waterdichte Handlouvered Pergola van Winproof |
| producteigenschap: | het in de schaduw stellen |
SUNC 3x3m de Aan de muur bevestigde Bescherming van de de Pergola Openlucht Windzon van Aluminium Handlouvered
| Productartikel: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aan de muur bevestigde Aluminiumpergola's |
| Kleur: | Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Aan de muur bevestigde Aluminiumpergola's |
| Zaal Ruimte: | Tuinbouw, de Openlucht |
3x3m de Openluchtbescherming van de de Pergola Windzon van Aluminium Handlouvered
| Punt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | Zwart, Grijs, Wit |
| Feature1: | Beveilig en Roerend goed |
| Feature2: | De VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO |
De horizontale de Schaduwluifels van de Aluminiumzon, de Schaduwsystemen van de Louvrezon bevestigden Elektrisch Handboek
| Naam: | De horizontale de zonluifel van het aluminiumaërodynamische vlak bevestigde elektrische handcontrole |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Thckness: | 1.0~3.0mm |
| Kleur: | Om het even welke RAL of PANTONE of aangepast, Woodgrain, Bamboe |
| Controle: | Verre/Handcontrole |


