Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 extruded aluminum pergola ] bij elkaar passen 161 Producten.
Intrekbare Gemotoriseerde Aluminiumpergola Bioklimatisch met Openluchtrolzonneblinden
| Productnaam: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | Aangepast wit, |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; Aangepast |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
Het Dakpergola Gazebo van terras Openlucht Regelbare Louvered met de Zonneblinden van Ziptrack van de Zonschaduw
| Punt: | pergolaaluminium |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| grootte: | 10 ' × 12 '; 10 ' × 10 '; aangepast |
| Stijl: | Regelbare Louvered-Dakpergola |
De waterdichte Openluchtrol verblindt Gemotoriseerde Pergola met Aluminiumblind
| Punt: | pergolatoebehoren |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | Szie op maat |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Het gemotoriseerde Bewijs van het de Pergolaknaagdier van het Tuin Openluchtaluminium met het Pitscherm
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Daktype: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
Bioklimatische Gemotoriseerde Aluminiumpergola Louvered 10“ X12“ met Openluchtrolzonneblinden
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| grootte: | 10 ' × 12 '; aangepast |
| Stijl: | Regelbaar Louvered-Dak Gazebo |
3X4 tuin aluminium pergola buiten gemotoriseerde lamellen met ritssluiting
| Item: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 3X4m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Van de het Aluminiumpergola van het luifeldak de Openlucht Gemotoriseerde Anodeoxydatie
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Waterdichte Aluminium Gemotoriseerde Louvered-Pergola met Geleid Licht
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
De Pergola Regelbare Waterdicht van het Louvereddak Gemotoriseerde Aluminium
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
OEM motoriseerde Waterdichte Bioklimatische Aluminiumpergola
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |


