Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 extruded aluminum pergola ] bij elkaar passen 161 Producten.
Buitentuinpergola met SS-kwaliteit 304 en volledig roestvrij staal aangepast aluminiumframe
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Moderne waterdichte rolluiken met glijbril met gemotoriseerde aluminiumpergola
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Buiten waterdichte gemotoriseerde aluminium pergola met aangepaste achtertuin
| Artikel 1: | pergola met scherm |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4cm |
| Stijl: | Pergola met terugtrekbaar aluminiumluik |
Moderne waterdichte outdoor gemotoriseerde aluminium pergola met schuifbril
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4 ; 4x3 ; 4x6 |
| Stijl: | gemotoriseerd louvered pergola |
Moderne waterdichte, gemotoriseerde, verstelbare aluminiumpergola
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4 ; 4x3 ; 4x6 ; Op maat gemaakte Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Smart Aluminium Perforated Panel / Aluminium Intrekbare Pergola
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
Pergola op maat Kleur Aluminium Intrekbare Pergola in 3x3m Grootte
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Pergola met uittrekbare aluminium voor tuin en zwembad
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Pergola van aangepaste kleur van aluminium voor wandmontage
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Waterdichte, winddichte, aluminiumpergola voor wandmontage
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |


