Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 extruded aluminum pergola ] bij elkaar passen 161 Producten.
IP67 de antraciet Pergola's van de de Oxydatietuin van de Aluminiumpergola Anode
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Waterdichte van de het Aluminiumpergola van het Luifeldak Openlucht Bioklimatisch
| Punt: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | De naar maat gemaakte/Openluchtgazebo-Pergola van het Tuin Bioklimatische Aluminium |
| Eigenschap: | Gemakkelijk Geassembleerd, Duurzaam, maken de VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO, Knaa |
| Beschikbaar sensorsysteem: | Regensensor voor Aluminium Gemotoriseerde Pergola |
Van het de Pergolaknaagdier van regenbescherming Aangedreven Louvered het Bewijspvdf Deklaag
| Punt: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | Gepaste kleur |
| Feature1: | Gemakkelijk Geassembleerd |
| Feature2: | De VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO |
Van de de Pergolaverrotting van regelbare Hardtop Openluchtlouvered het Bewijssgs
| Punt: | Openluchtlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | Gepaste kleur |
| Feature1: | Gemakkelijk Geassembleerd |
| Feature2: | De VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO |
Verticale Aluminiumzon die Luifelsaërodynamisch vlak Vaste Elektrische Handcontrole in de schaduw stellen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Naam: | De verticale de zonluifel van het aluminiumaërodynamische vlak bevestigde elektrische handcontrole |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
Op maat gemaakt frame met aluminium legering 6063 drainagesysteem en IP 67 Testing retractable dak pergola
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Moderne, op maat gemaakte afvoersysteem SS-kwaliteit 304 aluminium 6063 terugtrekbaar dakpergola
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Pergola voor buiten met aluminiumlegering 6063 en IP67-test
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Buiten aluminiumlegering 6063 pergola met luik met IP67 test- en afvoersysteem
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
12" x 12" aluminium pergola met aluminium legering 6063 loperbladen en drainagesysteem
| productpost: | aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| Kleur: | Grijs; wit; Zwart; aangepaste kleur |
| Grootte: | 10 ' × 12 ' gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |


