Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 extruded aluminum pergola ] bij elkaar passen 161 Producten.
Outdoor gemotoriseerde tuin aluminium pergola met SS graad 304 en een afstandsbediening
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Moderne outdoor gemotoriseerde retractable dak pergola met ip67 testen en aangepaste aluminium frame
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Op maat gemaakte outdoor moderne gemotoriseerde aluminium dak tuin pergola
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Moderne aangepaste afvoerpijpgrootte en frame met SS Garde 304 gemotoriseerde aluminium pergola
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Buiten modern gemotoriseerd opneembaar dak Achtertuin Pergola met aangepast frame en zijscherm
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
OEM Motoriseerde buiten waterdichte aluminium Bioclimatische achtertuin Pergola
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Intelligente tuin zonnesal Aluminium legering zonnescherm Vrijetijdsbesteding Pergola
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 pergola |
| Color: | white , black ; gery ;brown ;customized |
| Size: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie |
| Style: | Motorized louvered aluminium Pergola |
10 ' × 13 ' van het de Pergoladek van Aluminium Openluchtlouvered de Tuinterras Gazebo met Regelbaar Dak
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
|---|---|
| Productnaam: | Handlouvered-Pergola |
| Productkleur: | grijze, aangepaste Handlouvered-Pergola |
| Grootte: | 10 ' × 13 ' Handlouvered-Pergola |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
Wind Gemotoriseerde Louvered-Aluminiumpergola met Regelbaar Dak 10“ X 13“
| Productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |
Modern Gemotoriseerd Aluminium Gazebo 10“ X 10“ voor het Terras van de Dektuin
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Productkleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |


