Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 louvered pergola roof ] bij elkaar passen 256 Producten.
Pergola met uittrekbare aluminium voor tuin en zwembad
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Pergola van gemotoriseerd aluminium op maat voor het buitenzwembad
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
Douane 200mm Pergola van het Blad de Regelbare Gemotoriseerde Aluminium
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
De moderne 2.5mm Open Pergola van het Dak Automatische Geïsoleerde Aluminium
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Van de het dakpergola van regendicht pvc intrekbaar gemotoriseerd de afstandsbedieningsysteem paviljoen
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Naam: | Van de het dakpergola van regendicht pvc intrekbaar gemotoriseerd de afstandsbedieningsysteem pavilj |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
Het Intrekbare Openluchtdak van regendicht pvc, Automatisch Gemotoriseerd Pergoladak
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |
Van de Afstandsbedieninggazebo van de het LEIDENE Intrekbare Dakpergola van Regendicht pvc het Aluminiumlegering
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Naam: | De afstandsbedieninggazebo van de het LEIDENE intrekbare dakpergola van Regendicht pvc |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
De gemotoriseerde Pergola van het Zonnescherm Openluchtaluminium met LEIDEN Licht
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Pergola van het tuin de de Bouw Gemotoriseerde Aluminium met Ziptrack-Zonneblindenluifel
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Functie: | Maak, zonnescherm, het aluminiumpergola van de regenproductie waterdicht |
| Commerciële Koper: | Restaurants, Hotels, Gemakopslag en Manufactory |
De waterdichte Openluchtrol verblindt Gemotoriseerde Pergola met Aluminiumblind
| Punt: | pergolatoebehoren |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | Szie op maat |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |


