Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 louvered pergola roof ] bij elkaar passen 256 Producten.
De woonpvc-Pergola van Louvered van het Stoffenaluminium voor Restaurantbalkon
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
De openlucht Gemotoriseerde Regelbare Intrekbare Luifel van de Aluminiumpergola met het Pitscherm
| productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | De gemotoriseerde pergola van de Aluminiumluifel |
| Producteigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
Louvered Gemotoriseerd Bioklimatisch Openlucht 10 X12 van de Aluminiumpergola Voet
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Eigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
4x3m Waterdicht Handlouvered Pergolaaluminium Openluchtgazebo voor Tuin
| Productartikel: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Kleur: | Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Pergola van aluminium de Handlouvered |
| GROOTTE: | steun 4*4 M, 4*3 M, aangepaste grootte |
3x6m de Pergola Openlucht Waterdichte Tuin die van Louvered van de Aluminiumlegering Handgazebo bouwen
| Productnaam: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materialen: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Gepaste kleur: | Zwarte, Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Pergola van aluminium de Handlouvered |
| Productgrootte: | 4*4 M, 4*3 M, 3x3m, 3x6m aangepaste grootte |
Openlucht Gemotoriseerde Aluminiumpergola Gazebo met RGB Lichte Glijdende Glasdeur
| Punt: | pergolaluifel |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart; wit; gery; aangepast |
| grootte: | 10 ' × 12 '; 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; aangepast |
| Stijl: | Regelbare Louvered-Dakpergola |
10“ X 10“ Gemotoriseerde Aluminiumpergola Gazebo met Glijdende het Glasdeur van Ziptrack
| Punt: | pergolaluifel |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart; wit; gery; aangepast |
| Pergolagrootte: | 10 ' × 12 '; 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; aangepast |
| Stijl: | gemotoriseerd louvered pergola |
3x3m de Openluchtbescherming van de de Pergola Windzon van Aluminium Handlouvered
| Punt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | Zwart, Grijs, Wit |
| Feature1: | Beveilig en Roerend goed |
| Feature2: | De VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO |
Blad 260mm Louvered-van het Ontwerpwitn van het Pergolasysteem Vrij Regelbaar de Zonneblindenaluminium
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Naam: | Van het de pergolasysteem van het aluminium regelbare dak vrije het ontwerp witn zonneblinden |
| Blad: | 260mm |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
Verstelbaar dak met luik, gemotoriseerd aluminium pergola 6063 T5
| Artikel 1: | Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | wit, zwart, grijs, bruin, maat op maat |
| Productgrootte: | 5x3m, 3x4m, 4x4m; aangepast Szie |
| Stijl: | pergola met scherm |


