Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 louvered pergola roof ] bij elkaar passen 256 Producten.
Het openlucht 3x4m Louvered Gemotoriseerde Afbaarden van Pergolaproof van de Aluminiumpergola Witte Waterdichte
| Punt: | De Gebouwen van de pergolatuin |
|---|---|
| Materiaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste pergola |
| Daktype: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Aluminiumpergola |
Gemotoriseerde het Aluminiumpergola van Weer Bestand Gemotoriseerde Louvered
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Het Systeem van het het Terrasdak van Louvered van de aluminiumlegering 1,0 - 3.0mm Verticaal/Horizontale Dikte installeert
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Naam: | Intrekbare de legering van het Aeroscreenaluminium louvered architecturale de voorgeveltoepassing va |
Van de de Ventilatiepvdf Deklaag van de Louvrelucht het Systeem van het het Dakraamdak
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Bioklimatische van het Daksystemen van Aluminiumpvc Intrekbare de Regenbescherming
| Naam: | De waterdichte Intrekbare Pergola van pvc |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Van het het Zeil Intrekbare Dak van pvc van het aluminiumkader de Pergolaafstandsbediening
| Naam: | Bioklimatische Gemotoriseerde Afbaarden het met hoge weerstand van Aluminium Intrekbare pvc |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | Polyester 850g/sq |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
De gemotoriseerde Afbaardende Pvc-Bescherming van de de Pergolaregen van het Zeil Intrekbare Dak
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Freestanding 150mm Intrekbaar het Terrasdak van Louvered van het Bladaluminium
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Op maat gemaakte outdoor moderne gemotoriseerde aluminium dak tuin pergola
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Geautomatiseerde slimme aluminium pergola met aluminium ronde staaf voor zwembad tuin
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |


