Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 louvered pergola roof ] bij elkaar passen 256 Producten.
Bioklimatisch Openlucht Gemotoriseerd Louvered-Pergolaaluminium Waterdichte Afbaardende 4 X 4m
| Punt: | De Gebouwen van de pergolatuin |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste pergola |
| Daktype: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
De wind Gemotoriseerde Louvered-Zonneblinden van de de Tuinrol van de Aluminiumpergola Openlucht
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Maak de Gemotoriseerde Pergola van het het Louvredak van Pergolasystemen voor Heavy Rain waterdicht
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Elektrische Intrekbare Louvered-de Pergolauitrustingen van Pvc van Daksystemen met Gordijn
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Pvc |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Geautomatiseerde aluminiumlegering 6063 Pergola met IP67-testbladen
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Het regendichte Gemotoriseerde Dak van Gazebo Louvered van de Aluminiumpergola voor de Tuinbouw
| Punt: | pergolaluifel |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart; wit; gery; aangepast |
| grootte: | 10 ' × 12 '; 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; aangepast |
| Stijl: | Regelbare Louvered-Dakpergola |
3 "X 4" Gemotoriseerde Louvered Dak Pergola Waterdichte Outdoor Aluminium Tuin Patio
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
10 "X 10" Outdoor Aluminium Pergola Patio Waterdichte Tuin Versierde Pergola
| Punt: | pergolaterras |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 10“ X12“; 10“ X 10“; Aangepaste Szie |
| Stijl: | De gemotoriseerde pergola van het luifeldak |
De Pergola Afbaardende Tuin die van het Motoried Intrekbare Dak Waterdicht Terras bouwen
| Naam: | intrekbare pergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering het afbaarden |
| Stof: | polyester850g/s.qm intrekbare pergola |
| Zeilmateriaal: | Pvc-pergola het afbaarden |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Wind Gemotoriseerde Louvered-Aluminiumpergola met Regelbaar Dak 10“ X 13“
| Productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |


