Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 louvered pergola roof ] bij elkaar passen 256 Producten.
Pvc-Intrekbaar Afbaardend Bestand de Pergolaweer van het Zeilzonnescherm
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Intelligente tuin zonnesal Aluminium legering zonnescherm Vrijetijdsbesteding Pergola
| Item: | Motorized Aluminium Pergola |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6073 pergola |
| Color: | white , black ; gery ;brown ;customized |
| Size: | 4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;3x5 ; Customized Szie |
| Style: | Motorized louvered aluminium Pergola |
Modern Gemotoriseerd Aluminium Gazebo 10“ X 10“ voor het Terras van de Dektuin
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Productkleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |
De buitensystemen van de de Zonschaduw van het Plafondlouvre 1000 - 6000mm Bladenspanwijdte Gemotoriseerde Controle
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminum6000 reeks |
| Ontwerp: | Vrij |
| Controle: | Gemotoriseerd |
| Vorm: | aërodynamisch vlak |
De verticale Horizontale Luifel van het Weerbewijs, de Controle van de het Louvrezon van het Aluminiumweer
| Functie: | Zoncontrole, Waterdichte Luchtventilatie, Decoratie, Energiebehoud, Binnenlands Helder Duurzaam Mili |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Bladbreedte: | 88MM |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Horizontale Weerbestendige het Aluminium Architecturale Lichte Controle van het Lattensysteem F150
| Naam: | F150 van het de voorgevelsysteem van de aluminium de weerbestendige lat architecturale lichte contro |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |


