Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ louvre opening roof systems ] bij elkaar passen 111 Producten.
Maak Gemotoriseerde het Aluminiumpergola waterdicht van het Luifeldak
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Verticaal Intrekbaar het Louvredak van het aërodynamisch vlakaluminium, Regelbaar Louvredak
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Naam: | Aerofoil aluminium intrekbaar lamellendaksysteem gevellichtregeling voor gebouwen |
| Ontwerp: | vrij |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
PVDF die Opereerbaar van het het Systeemaluminium van het Louvredak de Legerings Woonpubliek met een laag bedekken
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
60 Vlakke van het de Voorgevelsysteem van het Aluminiumlouvre van de de Zoncontrole Architecturale Dikte 1.0~3.0mm
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 125mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
De vaste Dikte van het het Louvredak van Aeroscreen Openings 1.0~3.0 van het Energiemm Behoud
| Naam: | Vaste Aeroscreen-van het de voorgevelsysteem van de aluminiumlat architecturale de zoncontrole |
|---|---|
| Ontwerp: | Vaste Aeroscreen-van het de voorgevelsysteem van de aluminiumlat architecturale de zoncontrole |
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
De Systemen van het het Louvredak van de aluminiumlegering, Openlucht het Louvredak van Aeroscreen Woon
| Kleur: | Om het even welke RAL of PANTONE of aangepast, Woodgrain, Bamboe |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
De architecturale van het de Voorgevelsysteem van de Aluminiumluifel van het de Zonlouvre Systemen ISO9001
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
Commerciële het Systeemt6 Reeks 300mm van de Louvrevoorgevel Film Waterdicht Behandelen
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Naam: | T6 reeks 300mm van het de voorgevelsysteem van de aluminiumlat architecturale de zoncontrole |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Van het de Voorgevelsysteem van het aluminium Architecturale Louvre Holle Vlakke de Luifel Verticale Horizontaal
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
850gsm Pergola van het de Stoffen Intrekbare Dak van pvc Gazebo de Openlucht
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |


