Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ louvre opening roof systems ] bij elkaar passen 111 Producten.
PVDF-de Zonluifels 250 van het Deklaagaluminium de Architecturale Aangepaste Kleur van Aeroscreen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Productnaam: | 250 Aeroscreen aluminiumzon die de controlesysteem in de schaduw stelt van de luifels architecturaal |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Tuin die Openlucht Gemotoriseerde Aluminiumpergola Witte DIY 3x3 3x4 bouwen
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Pergolagrootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |
Van de de Dekkingszon van de de bouwvoorgevel de Luifelssystemen, Gemotoriseerde de Luifels van de Aluminiumzon
| Materiaal: | Aluminum6000 reeks |
|---|---|
| Ontwerp: | Vrij |
| Controle: | Gemotoriseerd |
| Vorm: | aërodynamisch vlak |
| Naam: | Het bouw van de het aluminiumzon van de voorgeveldekking van het de luifelsysteem vrije ontwerp |
De waterdichte Openluchtrol verblindt Gemotoriseerde Pergola met Aluminiumblind
| Punt: | pergolatoebehoren |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | Szie op maat |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
10“ X 10“ Gemotoriseerde Aluminiumpergola Gazebo met Glijdende het Glasdeur van Ziptrack
| Punt: | pergolaluifel |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart; wit; gery; aangepast |
| Pergolagrootte: | 10 ' × 12 '; 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; aangepast |
| Stijl: | gemotoriseerd louvered pergola |
Bouw van de de Pergola Openluchttuin van het hardtop de Luifel Gemotoriseerde Aluminium met LEIDEN Licht
| Punt: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| De Details van dakmateriall: | Aluminiumpergola |
Arbours van het verrottingsbewijs de Anodeoxydatie Vriendschappelijke Eco van de Aluminiumpergola
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
De openlucht Gemotoriseerde Uitgedreven 6063 Deklaag van de Aluminiumpergola PVDF
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Arbours de Bogen tuinieren Bioklimatische Waterdichte Aluminiumpergola
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
De Bioklimatische Behandelde Pergola In bijlage van de sneeuwlading 160kg/M2
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |


