Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ louvre opening roof systems ] bij elkaar passen 111 Producten.
3.0mm Systeem van het het Dakraamdak van het Aluminium het Intrekbare Louvre
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Productnaam: | Het aangepaste het dak van de Aluminium intrekbare lat architecturale systeem van de de bouwschaduw |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Functie: | Zoncontrole, Waterdichte Luchtventilatie, Decoratie, Energiebehoud, Binnenlands Helder Duurzaam Mili |
Van de de Ventilatiepvdf Deklaag van de Louvrelucht het Systeem van het het Dakraamdak
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Poeder dat 1.0mm Intrekbaar het Daksysteem met een laag bedekt van het Louvredakraam
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Productnaam: | Regelbaar van het het dakterras van de Aluminium intrekbaar lat de dekkingssysteem |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Het maatsysteem van het het Dakraamdak van de Aluminium Intrekbare Polyester
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Functie: | Zoncontrole, Waterdichte Luchtventilatie, Decoratie, Energiebehoud, Binnenlands Helder Duurzaam Mili |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Het Daksysteem van het aluminium Intrekbaar 6063 T5 3.0mm Dakraam
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Openlucht het Aluminiumpergola van het motor Open Gesloten Dak
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Pergola van aluminium de Regendichte Gemotoriseerde Louvered met Regelbare Dak 12 X 10 X 13 Voet
| Punt: | pergolaluifel |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart; wit; gery; aangepaste kleur |
| grootte: | 12 ' × 12 '; 12 ' × 20 '; 10 ' × 10 '; 10 ' × 20 '; aangepast |
| Toebehoren: | waterdichte Contactdoos; ziptrack zonneblinden; glasdeur; blind; RGB licht |
Waterdicht van de het Dakpergola van pvc Intrekbaar Blad 260mm de Stal van de Poederdeklaag
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |
Van de het dakpergola van regendicht pvc intrekbaar gemotoriseerd de afstandsbedieningsysteem paviljoen
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Naam: | Van de het dakpergola van regendicht pvc intrekbaar gemotoriseerd de afstandsbedieningsysteem pavilj |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
Het Intrekbare Openluchtdak van regendicht pvc, Automatisch Gemotoriseerd Pergoladak
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |


