Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ louvre opening roof systems ] bij elkaar passen 111 Producten.
Horizontale Weerbestendige het Aluminium Architecturale Lichte Controle van het Lattensysteem F150
| Naam: | F150 van het de voorgevelsysteem van de aluminium de weerbestendige lat architecturale lichte contro |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Van het het Louvrealuminium van het Aeroscreen Externe Weer van de de Legerings6063-t5 Decoratie de Luchtventilatie
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
|---|---|
| Kleur: | Om het even welke RAL of PANTONE of aangepast, Woodgrain, Bamboe |
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
SKS90 van het Daksystemen van aluminium Intrekbare Louvered Architecturale de Zoncontrole
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Naam: | SKS90 intrekbare het aluminium louvered architecturale de zoncontrole van het daksysteem |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Het Daksystemen die van Louvered van het aërodynamisch vlakaluminium Intrekbare Voorgevel Lichte Controle bouwen
| Productnaam: | Aerofoil aluminium intrekbaar lamellendaksysteem gevellichtregeling voor gebouwen |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| bladbreedte: | 350/400/450/500/600mm |
| installeer: | Verticaal horizontaal |
Film die de Intrekbare Louvered-Commerciële Aangepaste Kleur van Daksystemen behandelen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Tuin Gemotoriseerde Aluminium Pergola Accessoires Outdoor Patio Louvres
| Item: | pergola-accessoires |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium profiel |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | Szie op maat |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
De buitensystemen van de de Zonschaduw van het Plafondlouvre 1000 - 6000mm Bladenspanwijdte Gemotoriseerde Controle
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminum6000 reeks |
| Ontwerp: | Vrij |
| Controle: | Gemotoriseerd |
| Vorm: | aërodynamisch vlak |
De horizontale de Schaduwluifels van de Aluminiumzon, de Schaduwsystemen van de Louvrezon bevestigden Elektrisch Handboek
| Naam: | De horizontale de zonluifel van het aluminiumaërodynamische vlak bevestigde elektrische handcontrole |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Thckness: | 1.0~3.0mm |
| Kleur: | Om het even welke RAL of PANTONE of aangepast, Woodgrain, Bamboe |
| Controle: | Verre/Handcontrole |
Freestanding 150mm Intrekbaar het Terrasdak van Louvered van het Bladaluminium
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Blad 260mm Louvered-van het Ontwerpwitn van het Pergolasysteem Vrij Regelbaar de Zonneblindenaluminium
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Naam: | Van het de pergolasysteem van het aluminium regelbare dak vrije het ontwerp witn zonneblinden |
| Blad: | 260mm |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |


