Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ louvered patio roof system ] bij elkaar passen 224 Producten.
Van de Afstandsbedieninggazebo van de het LEIDENE Intrekbare Dakpergola van Regendicht pvc het Aluminiumlegering
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Naam: | De afstandsbedieninggazebo van de het LEIDENE intrekbare dakpergola van Regendicht pvc |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
De openlucht Gemotoriseerde Regelbare Intrekbare Luifel van de Aluminiumpergola met het Pitscherm
| productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | De gemotoriseerde pergola van de Aluminiumluifel |
| Producteigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
Aluminium legering gemotoriseerde terugtrekbare luikpergola die opent en sluit
| Artikel 1: | buitenpergolen van aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Verstelbare pergola met motor |
Louvered Gemotoriseerd Bioklimatisch Openlucht 10 X12 van de Aluminiumpergola Voet
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Eigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
10 van de het Aluminium Intrekbare Pergola van X12 de Voet Gemotoriseerde Pergola van Louvered Openlucht Bioklimatische
| productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Luifel |
| Producteigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
Van de Muurluifels van de zoncontrole verhinderen de Buitenluifels van de de Muurventilatie Elektrolytische Corrosie
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Functie: | Zoncontrole, Waterdichte Luchtventilatie, Decoratie, Energiebehoud, Binnenlands Helder Duurzaam Mili |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Venster dat Van de het Aluminiummuur van Gordijngevelluifels de Ventilatie van de de Luifelslucht behandelt
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Functie: | Zoncontrole, Waterdichte Luchtventilatie, Decoratie, Energiebehoud, Binnenlands Helder Duurzaam Mili |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
4x3m Waterdicht Handlouvered Pergolaaluminium Openluchtgazebo voor Tuin
| Productartikel: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Kleur: | Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Pergola van aluminium de Handlouvered |
| GROOTTE: | steun 4*4 M, 4*3 M, aangepaste grootte |
Dikte 1,0 - 3.0mm Binnenlands Helder het Milieubewijs van Dakraamluifels
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Kleur: | Om het even welke RAL of PANTONE of aangepast, Woodgrain, Bamboe |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
De waterdichte Handlouvered-Tuin Gazebo 4x4m van het Pergola Openluchtaluminium
| Pergolapunt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Pergolamateriaal: | Het aluminiumpergola van de aluminiumlegering |
| Productkleur: | Wit, Zwart, Gery Manual Louvered Pergola |
| Eigenschap: | Pergola van Louvered van de zonschaduw de Aan de muur bevestigde Hand |
| Productgrootte: | 4*4 M, 4*3 M, 3*3 M, aangepaste grootte |


