Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ louvered patio roof system ] bij elkaar passen 224 Producten.
Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand Waterdicht voor de Tuinbouw
| Productartikel: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Kleur: | Zwarte, Gery, Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Regelbaar Louvered-Dak |
| GROOTTE: | 10 ' × 10 ' Handlouvered-Pergola |
5m X 3m Openlucht Gemotoriseerde van het het Terrasdak van de Aluminiumpergola de Dekkings Waterdichte Tuin Gazebo
| Punt: | louvered pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | Donker Grijs met Glanzende Zilveren Verkeers Witte en Aangepaste Kleur volgens RAL-Kleurenaantal |
| Grootte: | 5m x 3m aluminiumpergola |
| Stijl: | Gemotoriseerde louverd pergola |
3x6m de Pergola Openlucht Waterdichte Tuin die van Louvered van de Aluminiumlegering Handgazebo bouwen
| Productnaam: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materialen: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Gepaste kleur: | Zwarte, Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Pergola van aluminium de Handlouvered |
| Productgrootte: | 4*4 M, 4*3 M, 3x3m, 3x6m aangepaste grootte |
De decoratieve Intelligente 2mm 6063 Alu Pergola van het Dakgazebo van het Terraslouvre
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
De openlucht 265mm van het Aluminiumlouvered van de Aërodynamisch vlakzon Luifel van het de Pergoladak
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
De regendichte Regelbare Uitgedreven 6063 Pergola van Aluminiumlouvered
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
850gsm Pergola van het de Stoffen Intrekbare Dak van pvc Gazebo de Openlucht
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
5m x 3m gemotoriseerd dak met luik aluminium pergola patio buiten
| productpost: | Aluminium Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Grootte: | 5m x 3m aluminiumpergola |
| Stijl: | Verstelbare pergola met motor |
Tuin Louver dak Aluminium Bioclimat Pergolas 3x4 Patio Buiten
| Artikel 1: | Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Grootte: | 3x4 ; 4x4; 5x3; aluminiumpergola |
| Stijl: | Moderne opneembare pergola |
10 ' × 13 ' van het de Pergoladek van Aluminium Openluchtlouvered de Tuinterras Gazebo met Regelbaar Dak
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
|---|---|
| Productnaam: | Handlouvered-Pergola |
| Productkleur: | grijze, aangepaste Handlouvered-Pergola |
| Grootte: | 10 ' × 13 ' Handlouvered-Pergola |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |


