Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ louvered patio roof system ] bij elkaar passen 224 Producten.
Van het de Legerings de Intrekbare Dak van het tuinaluminium Bescherming van de de Pergolazon
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
De waterdichte pvc-Pergola van het Stoffen Intrekbare Dak met LEIDEN Licht
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
De gemotoriseerde Afbaardende Pvc-Bescherming van de de Pergolaregen van het Zeil Intrekbare Dak
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
App Intrekbare Waterdichte het Dakpergola van het Controlezonnescherm
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Pvc-Zeil die de Intrekbare Pergola van het het Aluminiumzonnescherm van de Dakpergola afbaarden
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Tuin 5x3 gemotoriseerde aluminium pergola bioclimat buiten terras China Manufacturer
| Artikel 1: | Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Grootte: | 3x4 ; 4x4; 5x3; gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Stijl: | Moderne gemotoriseerde opneembare pergola |
Maak de Gemotoriseerde Pergola van het het Louvredak van Pergolasystemen voor Heavy Rain waterdicht
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
4x4m het Regelbare Handlouvered Aluminium Gazebo van het Pergola Waterdichte Dak
| Punt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
Gemotoriseerde Intrekbare Bioklimatische Dakpergola met hoge weerstand
| Naam: | Bioklimatische Gemotoriseerde Afbaarden het met hoge weerstand van Aluminium Intrekbare pvc |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | Polyester 850g/sq |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Van het het Zeil Intrekbare Dak van pvc van het aluminiumkader de Pergolaafstandsbediening
| Naam: | Bioklimatische Gemotoriseerde Afbaarden het met hoge weerstand van Aluminium Intrekbare pvc |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | Polyester 850g/sq |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |


