Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ louvered patio roof system ] bij elkaar passen 224 Producten.
Bioklimatische van het Daksystemen van Aluminiumpvc Intrekbare de Regenbescherming
| Naam: | De waterdichte Intrekbare Pergola van pvc |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
10 ' × 10 ' de Regelbare van het de Pergola Openluchtterras van Hardtop Handlouvered Schuilplaats van de de Zonschaduw
| Productnaam: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materialen: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Gepaste kleur: | Zwarte, aangepaste Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | De openluchtpergola van Aluminium Handlouvered |
| Productgrootte: | 10 ' × 10 ' aangepaste Handlouvered-Pergola |
Het poeder bedekte 2.0mm Gemotoriseerde het Aluminiumpergola met een laag van het Louvredak
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Aangepaste Intrekbare het Aluminiumlegering 260mm van de Dakpergola Anodeoxydatie
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |
3x3m de Openluchtbescherming van de de Pergola Windzon van Aluminium Handlouvered
| Punt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | Zwart, Grijs, Wit |
| Feature1: | Beveilig en Roerend goed |
| Feature2: | De VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO |
Op maat gemaakte outdoor moderne gemotoriseerde aluminium dak tuin pergola
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Waterdicht van de het Dakpergola van pvc Intrekbaar Blad 260mm de Stal van de Poederdeklaag
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |
Van de het dakpergola van regendicht pvc intrekbaar gemotoriseerd de afstandsbedieningsysteem paviljoen
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Naam: | Van de het dakpergola van regendicht pvc intrekbaar gemotoriseerd de afstandsbedieningsysteem pavilj |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
Het Intrekbare Openluchtdak van regendicht pvc, Automatisch Gemotoriseerd Pergoladak
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |
Anode Duurzaam de Pergola Automatisch Regendicht pvc van het Oxydatie Intrekbaar Dak
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |


