Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
SUNC 3x3m de Aan de muur bevestigde Bescherming van de de Pergola Openlucht Windzon van Aluminium Handlouvered
| Productartikel: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aan de muur bevestigde Aluminiumpergola's |
| Kleur: | Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Aan de muur bevestigde Aluminiumpergola's |
| Zaal Ruimte: | Tuinbouw, de Openlucht |
3x3m de Openluchtbescherming van de de Pergola Windzon van Aluminium Handlouvered
| Punt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | Zwart, Grijs, Wit |
| Feature1: | Beveilig en Roerend goed |
| Feature2: | De VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO |
Het privé van het Daksystemen van Woonplaats Intrekbare Louvered het Metaalgarage Afbaarden
| Type: | Het afbaarden |
|---|---|
| Zeil het eindigen: | Met een laag bedekt pvc |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Grootte: | Aangepaste Grootte voor Intrekbare Dakpergola |
| Stof: | pergola van het polyester850g/s.qm de Intrekbare Dak |
Intrekbare Schaduw die SUNC-de Pergolasysteem van Douanepvc met Glijdende Luifel afbaarden
| Type: | Het afbaarden |
|---|---|
| Zeil het eindigen: | Met een laag bedekt pvc |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Grootte: | Aangepaste Grootte voor Intrekbare Dakpergola |
| Stof: | pergola van het polyester850g/s.qm de Intrekbare Dak |
Van de het Aluminiumzon van de aërodynamisch vlakvorm van de de Luifelsmotor van het de Muursysteem de Buiten Architecturale Voorgevel
| Materiaal: | Aluminum6000 reeks |
|---|---|
| Ontwerp: | Vrij |
| Controle: | Gemotoriseerd |
| Vorm: | aërodynamisch vlak |
| Naam: | Van de de Minnaarsmotor van de aluminiumzon van het de Muursysteem de Buiten Architecturale Voorgeve |
Pvc-Aluminium van het Stoffen paste het Intrekbare Afbaardende Zijscherm Openluchtzonnescherm Gazabo aan
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Van de de Dekkingszon van de de bouwvoorgevel de Luifelssystemen, Gemotoriseerde de Luifels van de Aluminiumzon
| Materiaal: | Aluminum6000 reeks |
|---|---|
| Ontwerp: | Vrij |
| Controle: | Gemotoriseerd |
| Vorm: | aërodynamisch vlak |
| Naam: | Het bouw van de het aluminiumzon van de voorgeveldekking van het de luifelsysteem vrije ontwerp |
De buitensystemen van de de Zonschaduw van het Plafondlouvre 1000 - 6000mm Bladenspanwijdte Gemotoriseerde Controle
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminum6000 reeks |
| Ontwerp: | Vrij |
| Controle: | Gemotoriseerd |
| Vorm: | aërodynamisch vlak |
De gemotoriseerde Externe Zonneblinden van het Pitspoor voor Zonlichtzaal Windinsectweerstand
| Naam: | Het gemotoriseerde externe op zwaar werk berekende pitspoor verblindt wind openluchtrolschaduw |
|---|---|
| Kleur: | Divers |
| Grootte: | Aangepast |
| Stof: | Polyester+UV deklaag |
| Verpakking Details: | Karton of houten geval |
De aangepaste Op zwaar werk berekende van de de Zonneblindenpolyester van het Pitspoor Schakelaar van de de Deklaagmuur UV
| Naam: | Het aangepaste op zwaar werk berekende pitspoor verblindt wind openluchtrolschaduw |
|---|---|
| Kleur: | Divers |
| Grootte: | Aangepast |
| Stof: | Polyester+UV deklaag |
| Verpakking Details: | Karton of houten geval |


