Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Film die de Intrekbare Louvered-Commerciële Aangepaste Kleur van Daksystemen behandelen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Van de het Aluminiumlegering van de grootschalig projectbouw van het Daksystemen van Louvered de Intrekbare Decoratie van Aeroscreen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Naam: | Intrekbare de legering van het Aeroscreenaluminium louvered architecturale de voorgeveltoepassing va |
Het Daksystemen die van Louvered van het aërodynamisch vlakaluminium Intrekbare Voorgevel Lichte Controle bouwen
| Naam: | Intrekbare aërodynamisch vlak het aluminium louvered daksysteem de lichte controle van de de bouwvoo |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Het Systeem van het het Terrasdak van Louvered van de aluminiumlegering 1,0 - 3.0mm Verticaal/Horizontale Dikte installeert
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Naam: | Intrekbare de legering van het Aeroscreenaluminium louvered architecturale de voorgeveltoepassing va |
SS304 RAL9016 die het Dak van Gazebo Louvered van de Aluminiumtuin vouwen
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Waterdicht Intrekbaar Openlucht het Afbaarden Intrekbaar Daksysteem 110V/230V
| Type: | Het afbaarden |
|---|---|
| Zeil het eindigen: | Met een laag bedekt pvc |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Grootte: | Aangepaste Grootte voor Intrekbare Dakpergola |
| Stof: | pergola van het polyester850g/s.qm de Intrekbare Dak |
Privé Woonplaats Intrekbare Afbaardende Automatische Schaduw het Afbaarden 0.6mm Diktestof
| Type: | Het afbaarden |
|---|---|
| Zeil het eindigen: | Met een laag bedekt pvc |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Grootte: | Aangepaste Grootte voor Intrekbare Dakpergola |
| Stof: | pergola van het polyester850g/s.qm de Intrekbare Dak |
Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Buiten rolluiken waterdicht zip track blinds patio roll up schaduw venster
| naam: | Terras zonneschaduwend gemotoriseerd zip track buitenscherm |
|---|---|
| Toepassing: | Pergola Canopy Restaurant Balkon Winddicht Zijscherm |
| Kleur: | Aangepaste kleur |
| Grootte: | aangepaste maat |
| Materiaal van het product: | Polyester+UV deklaag |
Waterdichte buiten rolluiken Zip Track blinds Patio Roll Up Shade Window
| Productnaam: | Terras zonneschaduwend gemotoriseerd zip track buitenscherm |
|---|---|
| Toepassing: | Pergola Canopy Restaurant Balkon Winddicht Zijscherm |
| Kleur kiezen: | Aangepaste kleur |
| Grootte: | aangepaste maat |
| Materiaal: | Polyester+UV deklaag |


