Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Pergola van het de Beschermings de Intrekbare Afbaardende Openluchtzonnescherm van de zonregen 3 - 5 Jaar Garantie
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Het aangepaste Pitspoor verblindt van de Rolzonneblinden van de Hitteaanwinst Openlucht de Stoffenmateriaal
| Naam: | Bestand Openlucht de Rolzonneblinden van de aluminiumwind met Gazebo-Pergola |
|---|---|
| toepassing: | Van het het Restaurantbalkon van de pergolaluifel het Wind Zijscherm |
| Kleur: | Divers |
| Grootte: | Aangepast |
| Stof: | Polyester+UV deklaag |
Intrekbare het Terras van pvc van de aluminiumlegering het Intrekbare Afbaardende Waterdichte Afbaarden
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Pergola van het aluminium de Intrekbare Afbaardende Aangepaste Scherm met Geleide Lichten
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Slimme Batterij In werking gestelde de Rolzonneblinden van DIY, de Gestreepte Dubbele Stof van de Rolschaduw
| Materiaal: | Divers |
|---|---|
| Installatie: | Boortype |
| Dekking: | MET |
| Controle: | Hand/Elektrisch |
| Verpakking Details: | Karton of houten geval |
Het architecturale Waterdichte Intrekbare Afbaarden, Intrekbare Openlucht het Afbaarden Motorafstandsbediening
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Naam: | Ontworpen architecturaal de afstandsbedieningsysteem van de voorgevel intrekbaar afbaardend motor |
| Gebruik: | zonschaduw |
| Kleur: | Divers |
| toepassing: | Intern/Extern |
Duurzame Systeem van de de Motorafstandsbediening van Gazebo van het tuinterras het Intrekbare Afbaardende
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Naam: | Van de gazebo intrekbaar afbaardend motor van het tuinterras de afstandsbedieningsysteem |
| Gebruik: | zonschaduw |
| Kleur: | Divers |
| toepassing: | Intern/Extern |
Aangepast Intrekbaar Afbaardend Architecturaal de Afstandsbedieningsysteem van de Voorgevelmotor
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Gebruik: | zonschaduw |
| Naam: | Aangepast architecturaal de afstandsbedieningsysteem van de voorgevel intrekbaar afbaardend motor |
| Kleur: | Divers |
| toepassing: | Intern/Extern |
PVDF die Opereerbaar van het het Systeemaluminium van het Louvredak de Legerings Woonpubliek met een laag bedekken
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
Verticaal Intrekbaar het Louvredak van het aërodynamisch vlakaluminium, Regelbaar Louvredak
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Naam: | Aerofoil aluminium intrekbaar lamellendaksysteem gevellichtregeling voor gebouwen |
| Ontwerp: | vrij |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |


