Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Muurmontage Vertrekbare dakpergola met gemotoriseerde werking en anodische oxidatie
| Functie: | Regenbestendig, waterdicht Aluminium Pergola |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Installatie: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Posten: | Vertrekbaar dakpergola |
| Aanvullende kenmerken: | LED-lichtstroken/gemakkelijke montage |
Gemakkelijk te monteren opneembare dakpergola gemaakt van aluminiumlegering met gemotoriseerde bediening en LED-lichtstrips
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
|---|---|
| Frame materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aanvullende kenmerken: | LED-lichtstroken/gemakkelijke montage |
| Kleur: | Op maat |
| Posten: | Vertrekbaar dakpergola |
Gemotoriseerde Intrekbare Bioklimatische Dakpergola met hoge weerstand
| Naam: | Bioklimatische Gemotoriseerde Afbaarden het met hoge weerstand van Aluminium Intrekbare pvc |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | Polyester 850g/sq |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
De moderne Pergola van pvc van het Ontwerp Bioklimatische Gemotoriseerde Aluminium Intrekbare
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Van het het Zeil Intrekbare Dak van pvc van het aluminiumkader de Pergolaafstandsbediening
| Naam: | Bioklimatische Gemotoriseerde Afbaarden het met hoge weerstand van Aluminium Intrekbare pvc |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | Polyester 850g/sq |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
De gemotoriseerde Afbaardende Pvc-Bescherming van de de Pergolaregen van het Zeil Intrekbare Dak
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Waterdicht aluminium pergola terugtrekbaar dak pergola met LED-lichtstrips en PVC-zeil afwerking
| Aanvullende kenmerken: | LED-lichtstroken/gemakkelijke montage |
|---|---|
| Ontwerp: | Aan de muur gemonteerd of vrijstaand |
| Afwerking van zeilen: | PVC-pergola |
| Functie: | Regenbestendig, waterdicht Aluminium Pergola |
| Kleur: | Op maat |
Intrekbare het Dakpergola van tuin Waterdichte Verwijderbare pvc
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Pvc-Pergola van het Zeil de Moderne Regelbare Intrekbare Dak
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Van het de Pergolaaluminium van het afstandsbediening Intrekbare Dak het Zonneschermpergola
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |


