Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Freestanding 150mm Intrekbaar het Terrasdak van Louvered van het Bladaluminium
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Wandmontage of vrijstaande Pergola met terugtrekbaar dak
| Installatie: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Aanvullende kenmerken: | LED-lichtstroken/gemakkelijke montage |
| Functie: | Regenbestendig, waterdicht Aluminium Pergola |
| Posten: | Vertrekbaar dakpergola |
| Frame materiaal: | Aluminiumlegering |
Openlucht Gemotoriseerd het Zonnescherm Waterdicht Elektrisch Slim Venster van Rolzonneblinden
| naam: | Openluchtrolzonneblinden |
|---|---|
| Grootte: | Aangepaste grootte |
| Kleur: | Donkere Grijs, Wit, Aangepaste Zwarte |
| TOEPASSING: | Woonkamer, vergaderzaal, commercieel, stadium, enz. |
| Formaat: | Slimme elektrische Openluchtrolzonneblinden |
Zonneblinden Smart van de zonnescherm motoriseerden de Waterdichte Openluchtrol de Zonneblinden van het Pitspoor
| Sleutelwoord: | Openluchtrolzonneblinden |
|---|---|
| Grootte: | Aangepaste grootte |
| Kleur: | Donkere Grijs, Wit, Aangepaste Zwarte |
| TOEPASSING: | Woonkamer, vergaderzaal, commercieel, stadium, enz. |
| Formaat: | Elektrische Openluchtrolzonneblinden |
Systeem van de Zonneblinden Woon Commerciële Schaduwen van de elektriciteitspanne het Gestreepte Douane Elektrische
| Naam: | Systeem van de zonneblinden woon commerciële schaduwen van de elektriciteitspannedouane het elektris |
|---|---|
| Kleur: | Divers |
| Grootte: | Aangepast |
| Controle: | Hand/Elektrisch/Batterij |
| Verpakking Details: | Karton of houten geval |
Het openluchtpitspoor verblindt de Op zwaar werk berekende Openluchtrol Aangepaste Grootte van het Windbewijs
| Naam: | Gemotoriseerde externe op zwaar werk berekende van de de zonneblindenwind van het pitspoor het bewij |
|---|---|
| Kleur: | Divers |
| Grootte: | Aangepast |
| Stof: | Polyester+UV deklaag |
| Verpakking Details: | Karton of houten geval |
Blinde, Buiten de Rolschaduwen Aangepaste Grootte van zonnescherm Op zwaar werk berekende Ziptrak
| Naam: | Van het spoorzonneblinden van het zonnescherm op zwaar werk berekende pit wind buiten de rolschaduw |
|---|---|
| Kleur: | Divers |
| Grootte: | Aangepast |
| Stof: | Polyester+UV deklaag |
| Verpakking Details: | Karton of houten geval |
De regendichte Op zwaar werk berekende van de de Groottezon van het Pitspoor Zonneblinden Aangepaste UVbescherming
| Naam: | Van het spoorzonneblinden van het zonnescherm op zwaar werk berekende pit wind buiten de rolschaduw |
|---|---|
| Kleur: | Divers |
| Grootte: | Aangepast |
| Stof: | Polyester+UV deklaag |
| Verpakking Details: | Karton of houten geval |
Van de Douane Elektrische Zonneblinden van de de bouwschaduw Externe Elektrische Architecturaal
| Naam: | Aangepaste commerciële zonneblinden externe elektrische architecturale de bouwschaduw |
|---|---|
| Kleur: | Divers |
| Grootte: | Aangepast |
| Controle: | Hand/Elektrisch/Batterij |
| Verpakking Details: | Karton of houten geval |
Poederlaag Opvouwbaar dak Pergola Vrijstaande aangepaste kleur
| Afwerking van zeilen: | PVC-pergola |
|---|---|
| Installatie: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kleur: | Op maat |
| Posten: | Vertrekbaar dakpergola |
| Ontwerp: | Aan de muur gemonteerd of vrijstaand |


