Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Blad 260mm Louvered-van het Ontwerpwitn van het Pergolasysteem Vrij Regelbaar de Zonneblindenaluminium
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Naam: | Van het de pergolasysteem van het aluminium regelbare dak vrije het ontwerp witn zonneblinden |
| Blad: | 260mm |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
10 ' × 13 ' van het de Pergoladek van Aluminium Openluchtlouvered de Tuinterras Gazebo met Regelbaar Dak
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
|---|---|
| Productnaam: | Handlouvered-Pergola |
| Productkleur: | grijze, aangepaste Handlouvered-Pergola |
| Grootte: | 10 ' × 13 ' Handlouvered-Pergola |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
Anode Duurzaam de Pergola Automatisch Regendicht pvc van het Oxydatie Intrekbaar Dak
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |
Van de Afstandsbedieninggazebo van de het LEIDENE Intrekbare Dakpergola van Regendicht pvc het Aluminiumlegering
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Naam: | De afstandsbedieninggazebo van de het LEIDENE intrekbare dakpergola van Regendicht pvc |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
4x4m het Regelbare Handlouvered Aluminium Gazebo van het Pergola Waterdichte Dak
| Punt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
Aangepaste Intrekbare het Aluminiumlegering 260mm van de Dakpergola Anodeoxydatie
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |
Het openlucht Handlouvered-Zonnescherm van het Pergolaterras met Regelbare Hardtoppergola
| Productartikel: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Kleur: | Zwarte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Pergola van aluminium de Handlouvered |
| GROOTTE: | 10 ' × 12 ' 10 ' × 10 ' Handlouvered-Pergola |
Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand Waterdicht voor de Tuinbouw
| Productartikel: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Kleur: | Zwarte, Gery, Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Regelbaar Louvered-Dak |
| GROOTTE: | 10 ' × 10 ' Handlouvered-Pergola |
De openlucht van het de Pergolaterras van Zonnescherm Handlouvered Waterdichte Tuin Gazebo 10 ' × 12 '
| Punt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Kleur: | Zwarte, Gery, Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Regelbare Louvered-Dakpergola |
| GROOTTE: | 10 ' × 10 '; 10 ' × 12 ' Handlouvered-Pergola |
Een veelzijdige buitenruimte met ons opvouwbare dak, een terugtrekbare pergola en een LED-licht.
| Frame materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Aanvullende kenmerken: | LED-lichtstroken/gemakkelijke montage |
| Afwerking van zeilen: | PVC-pergola |
| Installatie: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |


