Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
De waterdichte Handlouvered-Tuin Gazebo 4x4m van het Pergola Openluchtaluminium
| Pergolapunt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Pergolamateriaal: | Het aluminiumpergola van de aluminiumlegering |
| Productkleur: | Wit, Zwart, Gery Manual Louvered Pergola |
| Eigenschap: | Pergola van Louvered van de zonschaduw de Aan de muur bevestigde Hand |
| Productgrootte: | 4*4 M, 4*3 M, 3*3 M, aangepaste grootte |
4 x 4m Handlouvered-Pergolaaluminium Waterdicht voor de Openluchttuinbouw
| Pergolanaam: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van aluminium de Handlouvered |
| Kleur: | Wit, Zwart, Gery Manual Louvered Pergola |
| eigenschap: | Gemakkelijk te assembleren en te installeren |
| Productgrootte: | 4*4 M, 4*3 M, 3*3 M, 6*3M aluminiumpergola |
Het Bioklimatische Intrekbare het Metaal van de douanegrootte Afbaarden voor Commerciële Trefpunten
| Type: | Het afbaarden |
|---|---|
| Zeil het eindigen: | Met een laag bedekt pvc |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Grootte: | Aangepaste Grootte voor Intrekbare Dakpergola |
| Stof: | pergola van het polyester850g/s.qm de Intrekbare Dak |
Moderne gemotoriseerde pergola Aluminium vrijstaande installatie verstelbaar luikdak
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| productpost: | aluminiumpergola |
Pergola met aangepaste aluminium motor met verstelbare luivers
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| productpost: | aluminiumpergola |
Pergola op maat Kleur Aluminium Intrekbare Pergola in 3x3m Grootte
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Pergola van aangepaste kleur van aluminium voor wandmontage
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Waterdicht van de het Dakpergola van pvc Intrekbaar Blad 260mm de Stal van de Poederdeklaag
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |
Van de het dakpergola van regendicht pvc intrekbaar gemotoriseerd de afstandsbedieningsysteem paviljoen
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Naam: | Van de het dakpergola van regendicht pvc intrekbaar gemotoriseerd de afstandsbedieningsysteem pavilj |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
Het Intrekbare Openluchtdak van regendicht pvc, Automatisch Gemotoriseerd Pergoladak
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |


