Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Aluminium terugtrekbare pergola voor buiten scènes, gecontroleerd door afstandsbediening en smart home integratie
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Toepasselijke scène: | Outdoor tuinontwerp |
Slimme aluminium pergola met afstandsbediening voor buiten
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
Aluminium ronde staaf voor integratie van slimme woningen en tuinontwerp
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
Slimme aluminium buitenpergola met waterdicht winddicht ontwerp
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Waterdichte elektrische aluminium pergola met afstandsbediening voor buitentuin
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
Toepasbaar tuinontwerp met aluminium ronde staaf met afstandsbediening en slimme thuisintegratie
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Aluminium terugtrekbare pergola Game Changing Product voor tuinontwerp Product Item Aluminium pergola
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
Aluminium ronde staaf wandmontage / vrijstaande installatie compatibel met aluminium pergola
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
Waterdichte aluminium tuinwerktuigen Winddichte aluminium pergola
| Aangepaste grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
Smart Home Integration Aluminium ronde staaf voor tuinontwerpcontrolesysteem en toepasselijke scène
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Toepasselijke scène: | Outdoor tuinontwerp |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |


