Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Waterdichte van de het Aluminiumpergola van het Luifeldak Openlucht Bioklimatisch
| Punt: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | De naar maat gemaakte/Openluchtgazebo-Pergola van het Tuin Bioklimatische Aluminium |
| Eigenschap: | Gemakkelijk Geassembleerd, Duurzaam, maken de VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO, Knaa |
| Beschikbaar sensorsysteem: | Regensensor voor Aluminium Gemotoriseerde Pergola |
Buiten aluminiumlegering 6063 pergola met luik met IP67 test- en afvoersysteem
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Gepersonaliseerd frame met aluminium legering 6063 en IP67 Testing Motor Louver Blades
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Elektrische Intrekbare Louvered-de Pergolauitrustingen van Pvc van Daksystemen met Gordijn
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Pvc |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
3x6m de Pergola Openlucht Waterdichte Tuin die van Louvered van de Aluminiumlegering Handgazebo bouwen
| Productnaam: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materialen: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Gepaste kleur: | Zwarte, Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Pergola van aluminium de Handlouvered |
| Productgrootte: | 4*4 M, 4*3 M, 3x3m, 3x6m aangepaste grootte |
Outdoor gemotoriseerde tuin aluminium pergola met SS graad 304 en een afstandsbediening
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Smart Pergola Aluminium Waterdicht Winddicht Beheersbaar
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Vergroot uw buitenwoning moeiteloos met een opneembare pergola van aluminium
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
Aluminium terugtrekbare pergola waterdicht winddicht aluminium pergola voor moeiteloos buitenleven
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Aangepaste grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Zwarte Aluminium Uitschuifbare Pergola - Perfecte Aanvulling op Uw Buitenparadijs
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Product Item: | Aluminium Pergola |


