Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 louvered pergola roof ] bij elkaar passen 256 Producten.
Waterdichte, winddichte elektrische aluminiumpergola voor tuin/buiten
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Aanpasbare waterdichte aluminium pergola met afstandsbediening
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
|---|---|
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
Gepersonaliseerde Grauw Zwarte Aluminium Pergola Voor Outdoor Garden Design
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
Geautomatiseerde aluminiumpergola in grijs voor buitencomfort
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
Pergola van gepersonaliseerd aluminium waterdicht winddicht voor tuinversiering
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
3x6m Aluminium Tuinwerktuigen maat en kleur pergola voor tuin
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
850gsm Pergola van het de Stoffen Intrekbare Dak van pvc Gazebo de Openlucht
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Intrekbare het Dakpergola van tuin Waterdichte Verwijderbare pvc
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Pvc-Pergola van het Zeil de Moderne Regelbare Intrekbare Dak
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Bioklimatische Intrekbare de Regenbescherming van de Dakpergola 13.5M Width
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |


