Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 louvered pergola roof ] bij elkaar passen 256 Producten.
Het tuin Gemotoriseerde Balkon Openlucht Waterdichte Bioclimatica van de Aluminiumpergola
| Productartikel: | Pergolaboog, de tuinbouw |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van aluminiumlegering |
| Kleur: | wit, zwart gery, aangepast; |
| Functie: | maak, zonnescherm, regenproductie, tuinontwerp waterdicht |
| Eigenschap: | Knaagdierbewijs, Pergola van het Verrottings de Bewijs Gemotoriseerde Aluminium |
Verticaal Intrekbaar het Louvredak van het aërodynamisch vlakaluminium, Regelbaar Louvredak
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Naam: | Aerofoil aluminium intrekbaar lamellendaksysteem gevellichtregeling voor gebouwen |
| Ontwerp: | vrij |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
Van het Daksystemen van Louvered van de luchtventilatie Intrekbare Architecturale de Voorgeveltoepassing
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Van de het Aluminiumlegering van de grootschalig projectbouw van het Daksystemen van Louvered de Intrekbare Decoratie van Aeroscreen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Naam: | Intrekbare de legering van het Aeroscreenaluminium louvered architecturale de voorgeveltoepassing va |
PVDF die Opereerbaar van het het Systeemaluminium van het Louvredak de Legerings Woonpubliek met een laag bedekken
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
Het Daksystemen die van Louvered van het aërodynamisch vlakaluminium Intrekbare Voorgevel Lichte Controle bouwen
| Naam: | Intrekbare aërodynamisch vlak het aluminium louvered daksysteem de lichte controle van de de bouwvoo |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Film die de Intrekbare Louvered-Commerciële Aangepaste Kleur van Daksystemen behandelen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
SKS90 van het Daksystemen van aluminium Intrekbare Louvered Architecturale de Zoncontrole
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Naam: | SKS90 intrekbare het aluminium louvered architecturale de zoncontrole van het daksysteem |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Verticale Aluminiumzon die Luifelsaërodynamisch vlak Vaste Elektrische Handcontrole in de schaduw stellen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Naam: | De verticale de zonluifel van het aluminiumaërodynamische vlak bevestigde elektrische handcontrole |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
De horizontale de Schaduwluifels van de Aluminiumzon, de Schaduwsystemen van de Louvrezon bevestigden Elektrisch Handboek
| Naam: | De horizontale de zonluifel van het aluminiumaërodynamische vlak bevestigde elektrische handcontrole |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Thckness: | 1.0~3.0mm |
| Kleur: | Om het even welke RAL of PANTONE of aangepast, Woodgrain, Bamboe |
| Controle: | Verre/Handcontrole |


