Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 louvered pergola roof ] bij elkaar passen 256 Producten.
OEM Louvred Pergola van de het Aluminium de Intrekbare Luifel van de Dakpergola
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Van de het Aluminiumpergola van het knaagdierbewijs Intrekbare de Regenbescherming
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
3X4 tuin aluminium pergola buiten gemotoriseerde lamellen met ritssluiting
| Item: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 3X4m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Regelbare Waterdichte Gemotoriseerde Aluminiumpergola Vriendschappelijke Eco
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
De mechanismen tuinieren Bioklimatische gemakkelijk Geassembleerde Aluminiumpergola
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Regelbaar van de Gordijngevelluifels van Aeroscreen van de het Aluminium Architecturaal Zon de Controlesysteem
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Productnaam: | Regelbaar Aeroscreen-van de de luifels architecturaal zon van de aluminiumgordijngevel de controlesy |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
4X6m 3x5m gemotoriseerde aluminium pergola waterdicht voor tuinbouw buiten
| Item: | aluminium pergola voor buiten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 4x4m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; Aangepast |
| Stijl: | Moderne gemotoriseerde aluminium pergola |
PVDF-de Zonluifels 250 van het Deklaagaluminium de Architecturale Aangepaste Kleur van Aeroscreen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Productnaam: | 250 Aeroscreen aluminiumzon die de controlesysteem in de schaduw stelt van de luifels architecturaal |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Aanpasbare buitentuinen Witte kleur Aluminium Pergolas DIY Tuinontwerp
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
430 Zilveren het Systeempoeder die van de Dakraamluifel Waterdichte Aangepaste Kleur met een laag bedekken
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Productnaam: | Buitenmuur 430 de zilveren van het het aluminiumdakraam van Aeroscreen witte van het de latsysteem c |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |


