Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
3x6m Bouw van de de Pergola Waterdichte Tuin van het Luifel de Openluchtaluminium
| Punt: | Handaluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Aluminiumpergola |
Smart Home Compatibele gemotoriseerde pergola weerbestendige aluminium pergola met installatie op de muur
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| productpost: | aluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
4x4 Gemotoriseerde Aluminium Outdoor Pergola Met Zijkanten Patio Lamellen Tuin Pergola
| Punt: | de pergola met louvered dak |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | Donker Grijs met Glanzende Zilveren Verkeers Witte en Aangepaste Kleur volgens RAL-Kleurenaantal |
| Grootte: | 5m x 3m aluminiumpergola |
| Stijl: | pergola met kanten |
5x3m Aluminium terugtrekbare pergola voor buitenzwembad
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
De wind Intrekbare Pergola van het de Pergola Openlucht Handterras van het Luifelaluminium
| Punt: | Handaluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De handpergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
van de de Tuinaluminium Gemotoriseerd Pergola van 9x9 9x12 Openlucht Geleid Licht het Knaagdierbewijs
| Punt: | Pergolaboog |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van aluminiumlegering |
| productkleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Functie: | Maak, zonnescherm, regenproductie waterdicht |
| Eigenschap: | Knaagdierbewijs, Pergola van het Verrottings de Bewijs Gemotoriseerde Aluminium |
Buitenzwembad waterdicht zonnescherm op maat aluminium legering pergola
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
12“ X 20“ maakt Gemotoriseerde Openluchtaluminiumpergola met Regelbaar Dak waterdicht
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; 10 ' × 20 '; 12 ' × 20 '; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
3 X 4 Gemotoriseerde Intrekbare Aluminiumpergola Bioklimatisch met de Ventilatorlicht van het Pitscherm
| Punt: | Intrekbare Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; Aangepast |
| Dak Materiële Details: | De Pergola van de staalluifel |
Moderne outdoor aluminium gemotoriseerde Louvre dak zon bioclimatische pergola voor tuin en zwembad
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |


