Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Het gemotoriseerde Ontwerp van het de Schaduw Waterdichte Huis van Bioclimatica van de Aluminium Openluchtpergola
| Productartikel: | Pergolaboog, de tuinbouw |
|---|---|
| materiaal: | Pergola van aluminiumlegering |
| Kleur: | wit, zwart gery, aangepast; |
| Functie: | maak, zonnescherm, regenproductie, tuinontwerp waterdicht |
| Eigenschap: | Knaagdierbewijs, Pergola van het Verrottings de Bewijs Gemotoriseerde Aluminium |
Geleid Licht Gemotoriseerd het Knaagdierbewijs van de Aluminiumpergola voor de Tuinbouw
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Functie: | Maak, zonnescherm, het aluminiumpergola van de regenproductie waterdicht |
| eigenschap: | Knaagdierbewijs, Pergola van het Verrottings de Bewijs Gemotoriseerde Aluminium |
het 3x4m Gemotoriseerde Zwembad van het het Knaagdierbewijs van Aluminiumlouvered Dak Geleide Lichte
| Punt: | Aluminiumpergola Openlucht |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Functie: | Maak, zonnescherm, het aluminiumpergola van de regenproductie waterdicht |
| Eigenschap: | Knaagdierbewijs, Pergola van het Verrottings de Bewijs Gemotoriseerde Aluminium |
Bioclimatica motoriseerde Openluchtaluminiumpergola die Waterdichte Huistuin afbaarden
| Punt: | Pergolaboog |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van aluminiumlegering |
| productkleur: | witte, zwarte gery, op maat gemaakte aluminium pergola; |
| Functie: | maak, zonnescherm, regenproductie, tuinontwerp waterdicht |
| Eigenschap: | Knaagdierbewijs, Pergola van het Verrottings de Bewijs Gemotoriseerde Aluminium |
Op maat gemaakte kleurrijke buitenluik met moderne technologische luiers en waterdichte aluminium pergola
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
Waterdicht Winddicht Op maat gemaakte aluminium pergola prototype bewerking voor kantoorruimte
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Aanpasbare buitentuinen Witte kleur Aluminium Pergolas DIY Tuinontwerp
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
ISO9001 Bioclimated 2.0mm het Aluminiumpergola van het Metaalkader
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Openlucht Gemotoriseerde Aluminiumpergola Gazebo met RGB Lichte Glijdende Glasdeur
| Punt: | pergolaluifel |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart; wit; gery; aangepast |
| grootte: | 10 ' × 12 '; 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; aangepast |
| Stijl: | Regelbare Louvered-Dakpergola |
Tuinontwerp 5x3m Gemotoriseerde Intrekbare Lamellen Aluminium Pergola Slimme Thuisintegratie
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Product Item: | Aluminium Pergola |


