Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Waterdichte gemotoriseerde aluminiumpergola voor wandmontage in zwembad en tuin
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
Gepersonaliseerde gemotoriseerde aluminium pergola afstandsbediening voor buiten scène aluminium pergola
| Productpost: | Pergola van aluminium |
|---|---|
| Aangepaste grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
Ultieme oplossing voor buitenomgevingen in kantoorruimtes Aluminium Pergola
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
|---|---|
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
5m x 3m gemotoriseerd dak met luik aluminium pergola patio buiten
| productpost: | Aluminium Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Grootte: | 5m x 3m aluminiumpergola |
| Stijl: | Verstelbare pergola met motor |
Gepersonaliseerde Grauw Zwarte Aluminium Pergola Voor Outdoor Garden Design
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
Bouw van de de Pergola Openluchttuin van het hardtop de Luifel Gemotoriseerde Aluminium met LEIDEN Licht
| Punt: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| De Details van dakmateriall: | Aluminiumpergola |
SUNC 5m X 3m Gemotoriseerd van het de Tuinterras van de Aluminiumpergola Openlucht Elektrisch de Pergoladak
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Productkleur: | zwart, grijs, wit, bruin |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerd modern louvered aluminiumpergola |
260mm Pergola van het het Dakaluminium van het Blad de Regelbare Louvre
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |
Outdoor Gemotoriseerde Aluminium Pergola Met Zijkanten Zwarte Louvered Dak Tuin Pergola
| Punt: | louvered dakpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | pergola'szwarte |
| Grootte: | 5m x 3m aluminiumpergola |
| Stijl: | louvred pergola |
Externe het Aluminiumpergola van Louvered van de Voorgeveldekking Regelbare
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |
| Blad: | 260mm |


