Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Regelbare voet van het Aluminiumpergola 10 X 13 van Hardtop Regendichte Louvered voor de Yard van het Dekterras
| Punt: | pergolaluifel |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart; aangepast |
| grootte: | 10 ' × 12 '; 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; aangepast |
| Stijl: | Regelbare Louvered-Dakpergola |
Verstelbaar dak met luik, gemotoriseerd aluminium pergola 6063 T5
| Artikel 1: | Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | wit, zwart, grijs, bruin, maat op maat |
| Productgrootte: | 5x3m, 3x4m, 4x4m; aangepast Szie |
| Stijl: | pergola met scherm |
Buitenaardse gemotoriseerde aluminium pergola met op maat gemaakte frame en ss graad 304 aluminium ronde staaf
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Buiten / vrijstaande gemotoriseerde waterdichte aluminium pergola met afstandsbediening
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
Slimme afstandsbediening aluminium pergola met waterdicht winddicht gemotoriseerd
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
Verstelbare aluminium pergola met motor 3x3m Grootte Wandmontage
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Op maat gemaakte grootte 5x3m Aluminium terugtrekbare pergola voor buiten- en vrijstaande installatie
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Buitenruimte Wandmontage gemotoriseerde aluminium pergola maat 3x3m
| Aangepaste grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Zwembad Gemotoriseerde Aluminium Pergola Wit voor Tuinontwerp
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Ultieme oplossing voor buitenomgevingen in kantoorruimtes Aluminium Pergola
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
|---|---|
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |


