Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 232 Producten.
Van de het Aluminiumlegering van de grootschalig projectbouw van het Daksystemen van Louvered de Intrekbare Decoratie van Aeroscreen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Naam: | Intrekbare de legering van het Aeroscreenaluminium louvered architecturale de voorgeveltoepassing va |
PVDF die Opereerbaar van het het Systeemaluminium van het Louvredak de Legerings Woonpubliek met een laag bedekken
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
Het Daksystemen die van Louvered van het aërodynamisch vlakaluminium Intrekbare Voorgevel Lichte Controle bouwen
| Naam: | Intrekbare aërodynamisch vlak het aluminium louvered daksysteem de lichte controle van de de bouwvoo |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Het Systeem van het het Terrasdak van Louvered van de aluminiumlegering 1,0 - 3.0mm Verticaal/Horizontale Dikte installeert
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Naam: | Intrekbare de legering van het Aeroscreenaluminium louvered architecturale de voorgeveltoepassing va |
De buitensystemen van de de Zonschaduw van het Plafondlouvre 1000 - 6000mm Bladenspanwijdte Gemotoriseerde Controle
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminum6000 reeks |
| Ontwerp: | Vrij |
| Controle: | Gemotoriseerd |
| Vorm: | aërodynamisch vlak |
Van de de Dekkingszon van de de bouwvoorgevel de Luifelssystemen, Gemotoriseerde de Luifels van de Aluminiumzon
| Materiaal: | Aluminum6000 reeks |
|---|---|
| Ontwerp: | Vrij |
| Controle: | Gemotoriseerd |
| Vorm: | aërodynamisch vlak |
| Naam: | Het bouw van de het aluminiumzon van de voorgeveldekking van het de luifelsysteem vrije ontwerp |
Het bioklimatische Waterdichte Verwijderbare Intrekbare Dak van de Schaduwdoek
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Geleid Licht Intrekbaar Dak Afbaardend Weer Bestand met Rolschaduwen
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
SUNC 6x3m de Witte Waterdichte Bescherming van de de Pergola Openluchtzon van Aluminium Handlouvered
| Productartikel: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | Witte Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Knaagdierbewijs, Pergola van Louvered van het Verrottingsbewijs de Hand |
| Grootte: | 6x3m, Aangepaste grootte |
Van het Daksystemen van Louvered van de luchtventilatie Intrekbare Architecturale de Voorgeveltoepassing
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |


