Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 232 Producten.
Pvc-Intrekbaar Afbaardend Bestand de Pergolaweer van het Zeilzonnescherm
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Van het de Legerings de Intrekbare Dak van het tuinaluminium Bescherming van de de Pergolazon
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Pvc-Zeil die de Intrekbare Pergola van het het Aluminiumzonnescherm van de Dakpergola afbaarden
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
App Intrekbare Waterdichte het Dakpergola van het Controlezonnescherm
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Frame Material: | Aluminum Alloy |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
De woonpvc-Pergola van Louvered van het Stoffenaluminium voor Restaurantbalkon
| Naam: | Het waterdichte Intrekbare het Terras van pvc Afbaarden met Geleide Lichten Gazebo |
|---|---|
| Kadermateriaal: | Aluminiumlegering |
| Stof: | polyester 850g/s.qm |
| Zeilmateriaal: | Pvc |
| Added Features:: | LED Light Strips/Easily Assembly |
180km/H het Afbaardende Louvre die van de windweerstand Dak Gazebo vouwen
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
SUNC 6x3m Handlouvered-Wind de Zonbescherming van Gazebo van het Pergola Openluchtaluminium
| Punt: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Pergola van Louvered van de aluminiumlegering de Hand |
| Kleur: | Zwart |
| Eigenschap: | De waterdichte Handlouvered Pergola van Winproof |
| producteigenschap: | het in de schaduw stellen |
3x3m Aan de muur bevestigd Aluminium Handlouvered Pergola Aangepast Gery Outdoor Garden Building
| Punt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Hand het aluminiumpergola van de aluminiumlegering |
| Pergolakleur: | gery Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Waterdichte Aan de muur bevestigde Handlouvered-Pergola |
| Grootte: | 4*4 M, 4*3 M, 3*3 M, aangepaste grootte |
4x4m 4x3m de 3x3m Aan de muur bevestigde Pergola Gery Outdoor Garden Building van Aluminium Handlouvered
| Pergolapunt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Het aluminiumpergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | gery Handlouvered-Pergola |
| Eigenschap: | Aan de muur bevestigde Handlouvered-Pergola |
| Productgrootte: | 4*4 M, 4*3 M, het handboek van 3*3 M louvered pergola |
Verticaal Intrekbaar het Louvredak van het aërodynamisch vlakaluminium, Regelbaar Louvredak
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Naam: | Aerofoil aluminium intrekbaar lamellendaksysteem gevellichtregeling voor gebouwen |
| Ontwerp: | vrij |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |


