Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 232 Producten.
Van de de Pergolaverrotting van regelbare Hardtop Openluchtlouvered het Bewijssgs
| Punt: | Openluchtlouvered-Pergola |
|---|---|
| Materiaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | Gepaste kleur |
| Feature1: | Gemakkelijk Geassembleerd |
| Feature2: | De VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO |
Pergola van gepersonaliseerd aluminium waterdicht winddicht voor tuinversiering
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
Aluminium terugtrekbare pergola Game Changing Product voor tuinontwerp Product Item Aluminium pergola
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
Aluminium ronde staaf wandmontage / vrijstaande installatie compatibel met aluminium pergola
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
Scenen Tuinontwerp Aluminium Tuinwerktuigen Waterdicht Aluminium Pergola
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
Aanpassing van de grootte van de ronde staaf van aluminium voor bouwprojecten met aluminiumpergola
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
De waterdichte Handlouvered-Tuin Gazebo 4x4m van het Pergola Openluchtaluminium
| Pergolapunt: | Handlouvered-Pergola |
|---|---|
| Pergolamateriaal: | Het aluminiumpergola van de aluminiumlegering |
| Productkleur: | Wit, Zwart, Gery Manual Louvered Pergola |
| Eigenschap: | Pergola van Louvered van de zonschaduw de Aan de muur bevestigde Hand |
| Productgrootte: | 4*4 M, 4*3 M, 3*3 M, aangepaste grootte |
Verticale Aluminiumzon die Luifelsaërodynamisch vlak Vaste Elektrische Handcontrole in de schaduw stellen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Naam: | De verticale de zonluifel van het aluminiumaërodynamische vlak bevestigde elektrische handcontrole |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
De Pergola Afbaardende Tuin die van het Motoried Intrekbare Dak Waterdicht Terras bouwen
| Naam: | intrekbare pergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering het afbaarden |
| Stof: | polyester850g/s.qm intrekbare pergola |
| Zeilmateriaal: | Pvc-pergola het afbaarden |
| Toegevoegde Eigenschappen:: | LEIDENE Lichte Stroken/gemakkelijk Assemblage |
Pergola op maat Kleur Aluminium Intrekbare Pergola in 3x3m Grootte
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |


