Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Afstandsbediening en slimme thuisintegratie Grijze gemotoriseerde aluminiumpergola
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
Wandmontage of vrijstaande gemotoriseerde aluminiumpergola met afstandsbediening en waterdicht winddicht
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
Waterdichte, winddichte, gemotoriseerde aluminium pergola, een perfecte aanvulling op uw buitenruimte.
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Aangepaste grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
Geniet van uw buitenruimte het hele jaar door met een gemotoriseerde aluminium pergola waterdicht winddicht aluminium pergola
| Productpost: | Pergola van aluminium |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Aangepaste grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
Robuuste vrijstaande installatie gemotoriseerde aluminium pergola voor tuinontwerp
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
Afstandsbediening of Smart Home Integratie Grijze Gemotoriseerde Aluminium Pergola
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Toepasselijke scène: | Outdoor tuinontwerp |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Gepersonaliseerde grootte 3x3m gemotoriseerde aluminium pergola met waterdichte afstandsbediening
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
|---|---|
| Aangepaste grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
SUNC gemotoriseerde aluminium pergola voor kantoorruimte in tuinontwerp
| Product Item: | Aluminium Pergola |
|---|---|
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
Aangepaste maat 3x3m gemotoriseerde aluminium pergola in wit met smart home integratie
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
Geniet van het gemak van gemotoriseerde aluminium pergola en slimme thuisintegratie voor uw buitenruimte
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |


