Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Openlucht Gemotoriseerde Aluminiumpergola 12“ X 20“ met Regelbare Dak en Zipscreen-Zonneblinden
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Productgrootte: | 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; 10 ' × 20 '; 12 ' × 20 '; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
3 X het 3 Gemotoriseerde Terras van de de Tuinpergola van de Aluminiumpergola Waterdichte met Openluchtzonneblinden
| Productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerd modern louvered aluminiumpergola |
Regenbestendige gemotoriseerde aluminium pergola met afvoerstelsel
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Douane 200mm Pergola van het Blad de Regelbare Gemotoriseerde Aluminium
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
RGB Light Outdoor gemotoriseerde aluminium pergola 4x6m met rolluiken
| Item: | aluminium pergola buiten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 4X6m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne gemotoriseerde aluminium pergola |
de Bouw van 3X5 4x4 Grey Motorized Aluminum Pergola Garden met Openluchtrolzonneblinden
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; ; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |
Waterdichte gemotoriseerde aluminium pergola voor buiten, tuinhuisje, terrasoverkapping
| Productartikel: | Openluchtpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | Donker Grijs met Glanzende Zilveren Verkeers Witte en Aangepaste Kleur volgens RAL-Kleurenaantal |
| Grootte: | 10“ X12“; 12“ X12“; 10“ X 10“; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde louverd pergola |
Wand gemonteerde gemotoriseerde aluminium pergola De ultieme tuin design accessoire
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
Geautomatiseerde aluminium pergola voor tuinontwerp
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
Winddichte outdoor essentiële gemotoriseerde aluminium pergola 3x6m 5x3m
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |


