Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
10 "X 10" Outdoor Aluminium Pergola Patio Waterdichte Tuin Versierde Pergola
| Punt: | pergolaterras |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 10“ X12“; 10“ X 10“; Aangepaste Szie |
| Stijl: | De gemotoriseerde pergola van het luifeldak |
Aanpassing van de grootte van de ronde staaf van aluminium voor bouwprojecten met aluminiumpergola
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
10 van de het Dak het Openluchtpergola van“ X12“ Diy Louvered Terras van de het Aluminium Waterdichte Tuin
| Punt: | Openluchtpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 10“ X12“; Aangepaste Szie |
| Stijl: | De gemotoriseerde pergola van het luifeldak |
Bioklimatische Waterdichte het Aluminiumpergola van Tuinbuliding
| Punt: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | De naar maat gemaakte/Openluchtgazebo-Pergola van het Tuin Bioklimatische Aluminium |
| Eigenschap: | Gemakkelijk Geassembleerd, Duurzaam, maken de VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO, Knaa |
| Beschikbaar sensorsysteem: | Regensensor voor Aluminium Gemotoriseerde Pergola |
Gemakkelijk Geassembleerde Waterdichte Aluminiumpergola met Straal 6063
| Punt: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | De naar maat gemaakte/Openluchtgazebo-Pergola van het Tuin Bioklimatische Aluminium |
| Eigenschap: | Gemakkelijk Geassembleerd, Duurzaam, maken de VRIENDSCHAPPELIJKE, Vernieuwbare Bronnen van ECO, Knaa |
| Beschikbaar sensorsysteem: | Regensensor voor Aluminium Gemotoriseerde Pergola |
Buiten aluminium pergola waterdicht winddicht afstandsbedieningssysteem
| productpost: | aluminiumpergola |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Afstandsbediening Aluminium Pergola Voor Buitenruimten Waterdicht Grijs Aluminium Pergola
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Geautomatiseerd Smart Outdoor Pergola System Gemaakt van gemotoriseerd Aluminium Louver Dak Weerbestendig Windbestendig
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | aluminiumpergola |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Buiten waterdichte gemotoriseerde aluminium pergola met aangepaste achtertuin
| Artikel 1: | pergola met scherm |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4cm |
| Stijl: | Pergola met terugtrekbaar aluminiumluik |
260mm Regendichte het Aluminiumpergola van Louvered van de Poederdeklaag
| Kleur: | Grijs, wit, aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Naam: | Regelbare het aluminium louvered structuur van de het ontwerpmontage van het pergolasysteem de vrije |
| Grootte: | 4M≤L≤6M; 3M≤W≤4M |
| Oppervlaktebehandeling: | Poederdeklaag, Anodeoxydatie |


