Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ customized size motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 452 Producten.
Tuin Ruimte Ronde Rod Aluminium Pergola Voor Smart Home Integratie En Remote Control System
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
Pergola van aluminium, aangepast aan maat, perfecte toevoeging aan de buitenruimte met aluminium opneembare pergola
| Productpost: | Pergola van aluminium |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Aangepaste grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Bioklimatisch Openlucht Gemotoriseerd Louvered-Pergolaaluminium Waterdichte Afbaardende 4 X 4m
| Punt: | De Gebouwen van de pergolatuin |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste pergola |
| Daktype: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
Aluminium Gemotoriseerde Louvered-Pergola Waterdichte Afbaardende 4 X 6mm
| Punt: | tuinpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste pergola |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Producteigenschap: | Knaagdierbewijs, de Pergola van het Verrottingsbewijs |
Aluminium legering gemotoriseerde terugtrekbare luikpergola die opent en sluit
| Artikel 1: | buitenpergolen van aluminium |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Verstelbare pergola met motor |
Smart Home Integratie Aluminium Pergola Ronde Staaf Voor Afstandsbediende Zwembad En Tuin
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Pergola met afstandsbediening en slimme integratie
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Waterdichte, winddichte elektrische aluminiumpergola voor tuin/buiten
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
Aanpasbare waterdichte aluminium pergola met afstandsbediening
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
|---|---|
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
Perfecte tuinwerktuigen van aluminium voor de tuin
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |


