Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 retractable roof pergola ] bij elkaar passen 153 Producten.
De openlucht Gemotoriseerde Regelbare Intrekbare Luifel van de Aluminiumpergola met het Pitscherm
| productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | De gemotoriseerde pergola van de Aluminiumluifel |
| Producteigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
Geautomatiseerde slimme aluminium pergola met aluminium ronde staaf voor zwembad tuin
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Buitenaardse gemotoriseerde aluminium pergola met op maat gemaakte frame en ss graad 304 aluminium ronde staaf
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Outdoor gemotoriseerde tuin aluminium pergola met SS graad 304 en een afstandsbediening
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Moderne aangepaste afvoerpijpgrootte en frame met SS Garde 304 gemotoriseerde aluminium pergola
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
10 van de het Aluminium Intrekbare Pergola van X12 de Voet Gemotoriseerde Pergola van Louvered Openlucht Bioklimatische
| productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Luifel |
| Producteigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
Louvered Gemotoriseerd Bioklimatisch Openlucht 10 X12 van de Aluminiumpergola Voet
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Eigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
Buiten waterdichte gemotoriseerde aluminium pergola met aangepaste achtertuin
| Artikel 1: | pergola met scherm |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4cm |
| Stijl: | Pergola met terugtrekbaar aluminiumluik |
5m x 3m gemotoriseerd dak met luik aluminium pergola patio buiten
| productpost: | Aluminium Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Grootte: | 5m x 3m aluminiumpergola |
| Stijl: | Verstelbare pergola met motor |
Pergola voor buiten met aluminiumlegering 6063 en IP67-test
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |


