Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 retractable roof pergola ] bij elkaar passen 153 Producten.
Vervaardigers van motorrijke opneembare aluminiumpergola-patio's
| Artikel 1: | Aluminium Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Verstelbare pergola met motor |
6063 van de het Poederdeklaag van T5 3.0mm van het het Louvredakraam het Daksysteem
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Functie: | Zoncontrole, Waterdichte Luchtventilatie, Decoratie, Energiebehoud, Binnenlands Helder Duurzaam Mili |
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
Elektrische Intrekbare Louvered-de Pergolauitrustingen van Pvc van Daksystemen met Gordijn
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Pvc |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
De wind Intrekbare Pergola van het de Pergola Openlucht Handterras van het Luifelaluminium
| Punt: | Handaluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De handpergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
6063 de waterdichte Pergola van het Luifelaluminium motoriseerde Intrekbaar
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Grey Motorized Louvred Roof Aluminium-Pergola met de Zonneblinden van het Pitscherm
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 Aluminiumpergola |
| Kleur: | Grey Aluminium Pergola |
| Productgrootte: | 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; Aangepaste Grootte |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |
Het openluchtdouane Gemotoriseerde Dak van Louvred van de Aluminiumpergola met RGB Licht
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Kleur: | Grijs; wit; Zwart; aangepaste kleur |
| Grootte: | 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; 12 ' × 20 '; 10 ' × 20 ' |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |
3x6m Gemotoriseerd de Luifeldak van Gazebo van de Aluminiumpergola Openlucht Gemotoriseerd
| Punt: | Aluminiumpergola Openlucht |
|---|---|
| Materiaal: | Gazebo van de aluminiumpergola |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | De pergola van het hardtopaluminium |
| Functie: | Maak, zonnescherm, het aluminiumpergola van de regenproductie waterdicht |
Waterdichte, winddichte, aluminiumpergola voor wandmontage
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
|---|---|
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Op maat gemaakte outdoor moderne gemotoriseerde aluminium dak tuin pergola
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |


